Nabídka služeb

Financování vozidel

Při nákupu nového vozu Volkswagen nebo SEAT jistě oceníte nabídku finančních produktů, které Vám pořízení nového vozu umožní. Budtě si jisti, že společně s našimi prodejci vždy najdete pro financování nákupu svého nového vozu ten nejvýhodnější produkt.

Naše dlouholeté zkušenosti a spolupráce s největšími finančními institucemi, jsou zárukou kvality a nejlepších podmínek, kterých lze pro financování nákupu nového vozu dosáhnout! S financováním od nás, bude nákup Vašeho nového vozu v AutoCentru Olomouc ještě výhodnější!

 • Nabídka financování Volkswagen
 • Nabídka financování Volkswagen už. vozy
 • Nabídka financování SEAT
 • Nabídka financování ojetých vozidel

Úvěr na vůz

Dalším z populárních produktů pro financování nákupu nového automobilu je úvěr. Úvěr na nákup nového auta je splácení ceny automobilu v pravidelných měsíčních splátkách.

Úvěr má oproti leasingu automobilů jednu velkou výhodu: kupující je od počátku jeho vlastníkem.

Nemusíte se tak omezovat v jakýchkoli změnách na Vašem novém automobilu. Podstatnou výhodou úvěru na auto pro firmy a podnikatele, kteří jsou plátci DPH, je možnost nárokování hodnoty DPH najednou z celé pořizovací ceny vozu. Pravidelné splátky úvěru na auto jsou hrazeny na základě splátkového kalendáře, který obdržíte při podpisu smlouvy úvěru na auto.

VÝHODY ÚVĚRU NA AUTO:

 • doba splácení úvěru až na 72 měsíců
 • možnost financování až 100 % z celkové ceny vozu
 • úvěr na auto nezatěžuje splátky hodnotou DPH
 • garance neměnných úvěrových splátek
 • povinné i havarijní pojištění vozidla si může klient sjednat samostatně nebo je možné je zahrnout do měsíčních splátek úvěru
 • možnost předčasného doplacení úvěru na auto
 • Podnikatelé mohou odepisovat předmět financování v účetnictví
 • Podnikatelé mohou provést odpočet celé DPH na počátku splácení (neplatí u osobních aut)

Finanční leasing

Velmi oblíbeným způsobem financování nákupu nového automobilu je leasing. Leasing je finanční pronájem s následnou koupí vozu. Kupující nového vozu (leasingový nájemce) tak užívá automobil, za který platí nájemné = leasingové splátky.

Po ukončení této leasingové smlouvy přechází vlastnictví automobilu od leasingové společnosti na kupujícího. Leasingový vztah mezi kupujícím a leasingovobou společností končí a kupující se stává majitelem svého vozu.

PROČ JE LEASING PŘI NÁKUPU NOVÉHO VOZU VÝHODNÝ?

 • snížením okamžitého výdaje hotovosti na pořízení vozu
 • rozložením splácení na delší období (až 72 měsíců)
 • libovolnou výší akontace (již od 0%)
 • fixní úrokovou sazbou po celou dobu trvání leasingové smlouvy
 • výhodným pojištěním zahrnutým ve splátkách - naše společnost spolupracuje s pojišťovnami Česká podnikatelská pojišťovna, ČSOB pojišťovna a Kooperativa.

Orientační cenu splátek u si můžete spočítat ZDE nebo kontaktujete naše specialisty a nechejte si vytvořit individuální kalkulaci.

Operativní leasing

Operativní leasing je stále více oblíbená forma dlouhodobého pronájmu vozidla, které vlastní a financuje ve prospěch zákazníka leasingová společnost. Operativní leasing automobilů je podobný klasickému pronájmu, kdy klient nemá v úmyslu získat automobil do vlastnictví.

Operativní leasing již není určený výhradně firmám, ale jako levné a atraktivní řešení je k dispozici i soukromým osobám. Operativní leasing představuje komplexní péči o Váš vůz se zaměřením na dodání všech služeb souvisejících s provozem Vašeho vozu (jako je jeho financování, pojištění a další připojištění, řešení pojistných událostí, záruční i pozáruční servis, dálniční známky atd.). To vše za stálý měsíční paušál. Operativní leasing Vám pomůže snížit náklady a zefektivnit provoz. Vozidlo se po uplynutí smluvně dohodnuté doby zpravidla vrací leasingové společnosti.

VÝHODY OPERATIVNÍHO LEASINGU AUTOMOBILŮ:

 • není nutné platit počáteční akontaci
 • Flexibilní zvolení délky pronájmu
 • fixní měsiční splátky po celou dobu financování
 • leasingová splátka je nákladovou položkou a tedy plně daňově odečitatelnou
 • nájemce financuje pouze opotřebení vozidla do výše zůstatkové hodnoty
 • odpadají starosti s prodejem ojetého vozidla
 • úspora mzdových a časových nákladů
 • riziko zůstatkové hodnoty nese finanční společnost

 

Pojištění vozidel

Vybrat si kvalitní pojištění nového vozu je v dnešní době velice důležité. Pokud se při pojištění Vašeho nového vozu Volkswagen a SEAT rozhodnete využít našich služeb, dostane se Vám  profesionálního poradenství. Společně s našimi prodejci najdete pro pojištění svého nového vozu ten nejvhodnější produkt.

Naše dlouholeté zkušenosti a spolupráce s největšími pojišťovnami jsou zárukou nejvýhodnějších podmínek, kterých lze pro pojištění nového vozu dosáhnout!

Naše společnost je smluvním partnerem všech významných pojišťoven na našem trhu. Pokud budete nepřízní osudu nuceni se zabývat poškozením vašeho vozidla v rámci pojistné události, spolehněte se na naši asistenci a všestrannou pomoc. Mimo vlastní opravy vašeho vozidla a poskytnutí náhradního vozu po dobu opravy, jsme připraveni převzít vaše starosti od nahlášení škody, až po její uzavření a vyplacení pojistného plnění pojišťovnou.

Povinné ručení pro váš vůz

Uzavřít povinné ručení musí každý majitel motorového vozidla, který jej chce provozovat po veřejné komunikaci v ČR. Pro máme i pro Vás připravenou paletu partnerských pojištoven, ve kterých Vám bez starostí a papírování pojistíme Vaše nové auto, za bezkonkurenční ceny.

Povinné ručení patří do kategorie pojištění odpovědnosti. Kryje tedy škody způsobené druhým, jak na majetku, tak na zdraví. Pojišťovna tedy z povinného ručení uhradí škody na poškozeném vozidle či jeho nákladu, na plotě či rodinném domku, na svodidlech, ekologickou havárii, trvalé následky zranění cestujících v cizím i vlastním vozidle atd. Povinné ručení lze sjednat pro tuzemské vozidlo, která podléhá registraci silničních vozidel a dále pro vozidlo, které nepodléhá registraci vozidel a je ve vlastnictví osoby s bydlištěm, nebo sídlem (v případě právnické osoby) na území České republiky.

Povinné ručení naopak nekryje škody na vlastním vozidle. Od toho existuje havarijní pojištění, které Vám samozřejmě také rádi zřídíme za zajímavé ceny

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění chrání Vaše nové vozidlo před škodami způsobenými důsledkem odcizení vozidla, havárie, vandalismu, neoprávněného užití vozidla nebo v případě živelných pohrom. U havarijního pojištění Vám pojišťovna uhradí škodu, kterou způsobíte vlastní vinnou. V případě dopravní nehody kryje havarijní pojištění škody na vlastním automobilu.

Pojišťovny se kterými spolupracuje naše společnost nabízejí u havarijního pojištění různé varianty pojištěnírizik. Naši prodejci Vám ochotně poradí a proberou s Vámi varianty, proti kterým rizikům se pojistit. Nejdůležitějším faktorem při zakládání havarijního pojištění je především jeho kvalita, kvalita asistenčních služeb a rychlost likvidace. Výše pojistného ovlivňuje celá řada parametrů, jakými jsou například cena vozidla, stáří vozidla, míra spoluúčasti a úroveň zabezpečení vozu.

Naši prodejci znají všechny detaily a výhody havarijního pojištění u jednotlivých partnerských pojišťoven, takže se můžete na jejich doporučení, které havarijní pojištění Vašeho nového vozu je právě pro Vás nejvýhodnější, plně spolehnout.