Servis a pneuservis

servis Volkswagen, SEAT a Škoda

 

V našem autoservisu provádíme veškeré práce v maximální kvalitě, ať už jde o práce mechanické, elektrikářské, diagnostické, klempířské nebo lakýrnické. Nedílnou součástí našich služeb je pneuservis v němž zajišťujeme výměnu pneumatik, geometrii a vyvážení, opravu poškozených disků a pneumatik, vč. ekologické likvidace.

Mechanické práce

Mechanická dílna našeho servisu zabezpečuje veškerý záruční a pozáruční servis vozidel značek VW, SEAT, Škoda a VW užitkové vozy. Veškeré opravy a údržba jsou prováděny v souladu s předpisy a normami výrobce vozidel. Naše dílna je plně vybavena speciálním nářadím a přístroji, které jsou současně s uváděním nových modelů na trh modernizovány.

Pro diagnostiku vozidel používáme špičkové přístroje Siemens a Panasonic umožňující plnou komunikaci se řídícími systémy vozidel a on-line připojení vozidla na IT systémy výrobce.

Kontrola a seřízení podvozků vozidel je prováděna na válcové zkušební stolici MAHA. S ohledem na nepřetržitý vývoj a technický pokrok v konstrukci námi servisovaných vozidel jsme vybaveni nejmodernější patentovanou technologií na měření a seřízení geometrie náprav, diagnostiku vibrací kol, směrové stability a statických i dynamických sil a minimalizaci nevyvážených hmot od firmy HUNTER.

Karosářské práce

Se stále vzrůstajícím počtem vozidel a odpovídající intenzitou provozu na našich komunikacích dochází bohužel i k haváriím. I v této oblasti jsme připraveni vám poskytnout všestranné služby, které by minimalizovaly vaše starosti a problémy po případné nehodě. Nepřetržitě jsme pro vás k dispozici na telefonním čísle 777225510.

Opravy karoserií jsou prováděny podle technologických postupů výrobce za použití špičkových rovnacích systémů CELETTE a BLACKHAWK - Korek. Nedílnou součástí oprav po havárii je špičkové antikorozní ošetření a lakování karoserie za použití ekologicky nezávadných materiálů a nejmodernějších technologií.

Pneuservis

Nedílnou součástí našich služeb je pneuservis: zajišťujeme výměnu pneumatik, opravu poškozených disků a pneumatik a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik. Našim klientům nabízíme také možnost uskladnění pneumatik.

 

 

 

Máte zájem o servis?

Využijte naší online objednávky

Objednávka na servis

 • Tip odborníka

  Tip odborníka

  „S ohledem na množství bakterií kolem nás nezapomínejte na na dezinfekci klimatizace, topení a větrání vašeho vozu."

  Richard Láně - servisní poradce
 • Tip odborníka

  Tip odborníka

  „Pokud nám v probíhající akci svěříte údržbu a přípravu vozu VW a SEAT před STK, náklady na STK zaplatíme za vás."

  Michal Daněk - servisní technik
 • Tip odborníka

  Tip odborníka

  „Už nyní je čas připravit podvozek vašeho vozu na zimní období. Nástřik fy. Wurth, zabrání chemickému působení soli!"

  Radek Zdráhal - servisní technik

Akční nabídky

 • Skoda
 • SEAT STK
 • VW STK

Certifikace

 • Certifikát Firma roku
 • Certifikát servis
 • Certifikát servis 2
 • Certifikát Kooperativa
 • Certifikát Stonavský