Aktuality

 AutoCentrum Olomouc přináší novinky ze světa prodeje nových vozů Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy a SEAT. Neuniknou vám informace o probíhajících nebo připravovaných akcích, ani ze zákulisí naší společnosti.

Rekonstrukce salonu SEAT

Rekonstrukce salonu SEAT

Informace k právě probíhající rekonstrukci salonu SEAT.

 

Vážení zákazníci. Rádi bychom Vás touto cestou informovali o zahájení přestavby a modernizaci našeho autosalonu SEAT. Stávající salon sloužil téměř 11 let a za tuto dobu utrpěl mnoho šrámů a ztratil mnoho ze své tehdejší krásy. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli připojit k rekonstrukci zaměřené na modernizaci prodejní sítě salónů SEAT.

Rekonstrukce autosalonu naší společnosti zahrnuje zvětšení prodejní polochy a úpravu vnějšího vzhledu. Ve zcela přepracovaném interiéru Vás na první pohled zaujmou nové podlahové plochy a nový moderní nábytek. Kromě toho se také změní uspořádání vystavených vozů a řada dalších detailů interiéru. Termín zahájení rekonstrukce je 5. 10. 2016 a předpokládáme, že Vám již 8. 12. 2016 předvedeme modernizované prostory. Po dobu rekonstrukce bude prodej nových vozů SEAT probíhat bez omezení v prostorách prodeje ojetých vozů Das WeltAuto.

Naší snahou Vám bude, i přes probíhající stavební práce, poskytnout maximální rozsah a kvalitu našich služeb.

Rekonstrukce salonu SEAT