Aktuality

 AutoCentrum Olomouc přináší novinky ze světa prodeje nových vozů Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy a SEAT. Neuniknou vám informace o probíhajících nebo připravovaných akcích, ani ze zákulisí naší společnosti.

STK zdarma pro vozy Volkswagen

STK zdarma pro vozy Volkswagen

Volkswagen STK Service vám nyní nabízí možnost provedení samotné technické kontroly v nezávislé STK stanici ZDARMA!

Prevence je vždy lepší než později řešit nepříjemné následky. To platí u auta stejně jako u Vašeho zdraví. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků. Jen v autorizovaných servisech Volkswagen se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Pokud nás necháte Váš Volkswagen připravit pro technickou kontrolu a měření emisí, nabízíme Vám možnost provedení samotné technické kontroly v nezávislé STK stanici zdarma. Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.

Pouze autorizovaný Volkswagen servis Vám garantuje použití originálních dílů za nejvýhodnější ceny a vysoce kvalifikovaný a vyškolený tým profesionálů. Samozřejmostí je dvouletá záruka na díly i práci.

Příprava vozu, včetně případných oprav či výměny dílů, probíhá za naprosto férových podmínek. Výdy Vám nabídneme to nejvýhodnější řešení a transparentní vyúčtování s osobním vysvětlením každé položky. Pouze 100% péče našich profesionálů je zárukou, že si Váš Volkswagen zachová svou hodnotu a kvalitu.

Nepodceňujte technický stav svého vozu zejména teď, kdy policisté získali pravomoc zkrátit platnost Vaší STK na 30 dní při zjištění jakékoliv závady, např. nefunkční kontrolky, sjetých pneumatik či praskliny na předním skle.

Tak neváhejte a objednejte si termín návštěvy v našem autorizovaném servise Volkswagen.

STK zdarma pro vozy Volkswagen